KREDYTY

Jakie kredyty pomagam uzyskać?

hipoteczne

Kredyty hipoteczne

Kredyty dla cudzoziemców dla Polaków pracujących za granicą

Kredyty na zakup działki budowlanej

Kredyty na remont lokalu mieszkalnego lub domu

Kredyty na dowolny cel z zabezpieczeniem na nieruchomości

Kredyty na budowę domu lub na dokończenie jego budowy

Kredyty na zakup lokalu mieszkalnego lub domu

hipoteczne

Kredyty gotówkowe

Kredyty na spłatę obecnego zadłużenia w innych bankach

Kredyty gotówkowe na dowolny cel – pomagam wybrać i pozyskać najlepszy kredyt z dostępnej aktualnie oferty bankowej

Jak wygląda współpraca ze mną?

1

Spotkanie

Podczas pierwszego spotkania (w biurze lub wskazanym przez Ciebie miejscu) omawiamy Twoje potrzeby i weryfikujemy zdolność kredytową. Już na tym etapie przekażę Ci informacje dotyczące oferty bankowej dostępnej przy Twoich możliwościach finansowych. Dowiesz się również, jakie dokumenty będą potrzebne do złożenia wniosków kredytowych.

2

Wnioski kredytowe

Podczas drugiego spotkania korzystając z mojej pomocy wypełnisz wnioski kredytowe do wybranych wcześniej banków. Następnie je podpiszesz, a ja wyślę je w Twoim imieniu do poszczególnych banków.

3

Proces kredytowy

Rozpoczyna się proces kredytowy, który osobiście nadzoruję. To ja kontaktuję się z bankiem i dbam, aby proces przebiegał sprawnie. Być może na tym etapie poproszę Cię o dostarczenie dodatkowych dokumentów, które będą potrzebne analitykowi banku do podjęcia decyzji kredytowej.

4

Decyzje kredytowe

Otrzymujemy decyzje kredytowe z banków i wybieramy spośród nich tę, która jest dla Ciebie najbardziej korzystna. Na tym etapie negocjuję w Twoim imieniu jak najlepsze warunki finansowe.

5

Podpisanie umowy kredytowej

Wybierasz ofertę, która jest dla Ciebie najlepsza, a ja zapraszam Cię na podpisanie umowy kredytowej w oddziale banku. Jeśli chcesz, mogę być obecny podczas jej podpisywania wspierając Cię merytorycznie.

6

Podpisanie aktu notarialnego

Jeśli starałeś się o kredyt hipoteczny, udajesz się do notariusza, żeby podpisać akt notarialny zakupu nieruchomości.

7

Uruchomienie środków z kredytu

Po podpisaniu aktu notarialnego ponownie kierujesz się do banku podpisać dyspozycję wypłaty środków z przyznanego kredytu. Na tym etapie moja rola już się kończy, ale nadal pozostajemy w kontakcie, gdybyś potrzebował mojej pomocy.